SHANXI SHEW-E ÇELİK BORU CO   

SHEW-E ÇELİK BORU , üretim, satış ve ASTM A106, ASTM A335 , ASTM A 53, EN10305 standartlarına ve diğerlerine bağlı honlanmış boru , hassas çelik boru ve alaşımlı çelik boru ihracatı yapan profesyonel bir şirkettir .

2008 yılında kurulan uluslararası iş, bundan önce Çin'de 15 yıl satış işi gördük. İşyerimizin gelişimi sırasında, olgun ve güvenilir bir tedarik zinciri kurduk. Müşterilerimize profesyonel, yüksek kaliteli hizmetler sunmak.

2008'de yurtdışı pazarları keşfetmeye başladık. Yıllarca edindiğimiz tecrübelere dayanarak, müşteri zaman gereksinimlerini karşılayacak etkin nakliye sistemi ile, kaynaktan gelen ürünlerin kalitesini garanti ediyoruz ve müşteri sorunlarını çözmek ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için aktif olarak müşterilerle iletişim kuruyoruz.

Son 9 yılda, Arjantin, Kamboçya, Çek, Hindistan, Endonezya, Meksika, Fas, Pakistan, Suudi Arabistan, İspanya, Tayland, Ukrayna, Vietnam gibi 18 ülkede müşterilere hizmet verdik.

Profesyonel satış ekibimiz ve teknik destek, tırnak, emtia muayene, nakliye, ödeme, gümrük beyannamesi ve bir dizi problem çözümü sağlayabilir, sizin için tüm problemi çözebilir.  

Dürüstlük konusunda ısrar ediyoruz, her müşteriye muamele etmede kalite prensibi ilkesel olarak ve sonuçta bir kazan-kazan durumu elde etmemizi sağlıyoruz.Neden bizi seçmelisin


Hızlı geribildirim

Alınan teklifi aldığımızda satış ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Katma Değerli Hizmetler

Fabrikamızda verilen fiyat, Shot Patlatma, Hassas Boru Kesme, Kesme ve Rulo İğneleme, Özel boru imalatı, Borular Dişleme, Boru Eğimlendirme, Kaplama ve tahribatsız muayene gibi hizmetleri ekliyor.

Teknik Destek

Mühendislerimiz ve metalürji uzmanlarımız korozyon, gerilme korozyonu çatlaması ve ısıl iletkenlik konusunda uzman kişilerdir. En düşük maliyetle uygulamanız için en iyi malzemeyi seçmenize yardımcı olabilirler.

 

Hoşgeldiniz Email: info@shew-esteelpipe.com