ASTM A179 Dikişsiz Karbon Çelik Eşanjör Borusu

ASTM A179 Dikişsiz Karbon Çelik Eşanjör Borusu
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

ASTM A179 Dikişsiz Karbon Çelik Eşanjör Borusu

Shaanxi Shew-E Çelik Boru Co, Ltd   Profesyonel ASTM A179 Dikişsiz Karbon Çelik Eşanjör Boru üreticileri ve ihracatçılarından biridir, sorunsuz karbonlu çelik boru, cds boru ve cds boru tedarik edebiliriz. Sorgumuzu bize bildirin. Size kalite ve fiyat desteği sunmak için elimizden geleni yapacağız.

ASTM A179 boru tipi ısı eşanjörleri, kondansatörler ve benzeri ısı transfer aparatları için minimum duvarda kalınlık, kesintisiz soğuk çekilmiş düşük karbonlu çelik boruları kapsar. Borular kesintisiz proses ile hazırlanır ve soğuk çekilir. Isı ve ürün analizi, çelik malzemeler, karbon, manganez, fosfor ve kükürtün gerekli kimyasal bileşimlerine uyacak şekilde yapılır. Çelik malzemeler ayrıca sertlik testi, düzleştirme testi, alevlenme testi, flanş testi ve hidrostatik teste tabi tutulur.

Standart:   ASTM A179

Sınıf: ASTM A179


Üretim süreci:

Dikişsiz ve soğuk çekilmiş

Shannxi Shew-E Çelik Boru Co, Ltd önde gelen astm a179 dikişsiz kazan borusu tedarikçileri ve aynı zamanda ünlü bir üretici, birçok profesyonel astm a179 dikişsiz kazan borusu fabrikaları ile donatılmış, yüksek kaliteli astm a179 dikişsiz kazan borusu satın hoş geldiniz Şirketimiz.


 

Sorgulama